Author: a***0
Date:
Review: 物超所值,寄貨迅速,很愉快的購物經驗!
顏色: Bisque
Price: HK$36.00
Original Price: HK$48.00
| Color | Cocoa Loco |
| SPF | Above 30 |
| Finish | Matte |
| Texture | Pressed Powder |
| 高度 | 1.5 cm |
| 長度 | 7.6 cm |
| 淨重 | 8 g |
| 寬度 | 7.6 cm |
| SKU | sb260407152259076137056 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 3118582 people said the quality is very good!
Author: a***0
Date:
Review: 物超所值,寄貨迅速,很愉快的購物經驗!
顏色: Bisque
Author: m***m
Date:
Review: ممتاز جدا انصح فيه دائما اسعار منتجات شي ان ممتازه وذات جوده عاليه ومفيده جداً المكونات ممتازه و الكمية ممتازه جدا و ال عبوه تكفي لفترة طويله وتأثيرها ممتاز الطعم رائع استخدام يومي مناسبة ل العمر منع عن الاطفال مضادات أكسدة رائعه لايوجد نقص الرائحة مقبوله و الحجم ممتاز الفائدة ممتازه
顏色: Smooth Sand
Author: p***2
Date:
Review: Very nice product Very nice product Very nice product Very nice product
顏色: Natural Linen
Author: Z***d
Date:
Review: Ready sunset powder nice
顏色: Natural Linen
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.